Sąlygos

Talpindami savo skelbimą (-us) Jūs sutinkate su žemiau išvardintais reikalavimais.

Pasiliekame teisę keisti/šalinti/blokuoti narius(ių) skelbimus, kurie neatitinka ir pažeidžia mūsų taisykles. Siekiame užkirsti kelią piktnaudžiavimui ir išlaikyti turinį tinkamą žmonėms, ieškantiems statybos paslaugų. Visi skelbimai, kurie pažeidžia mūsų taisykles, nedelsiant ir be išankstinio įspėjimo pašalinami. Draudžiama – dėti informaciją susijusią su: pornografija, ginklais, sprogstamosiomis medžiagomis bei dubliuoti skelbimus, dėti brukalus (SPAM), skelbimus neatitinkančius statybų srities.

Talpinant skelbimą (-us) Jūs sutinkate:

  1. Skelbimą talpinantis asmuo yra atsakingas už pateiktos informacijos teisėtumą, patikimumą, tikslumą.
  2. Kilus ginčams, Statybupaslaugos.eu visada turi lemiamą ir neginčytiną balsą su paslaugos vartotojais.
  3. Talpindamas skelbimą, vartotojas sutinka, kad visi duomenys bus saugomi Statybupaslaugos.eu duomenų bazėje.
  4. Kontaktiniai duomenys turi būti teisingi. Visa vaizdinė medžiaga turi atitikti skelbimo turinį.
  5. Skelbimai turi būti tikslūs, aiškūs ir konkretūs. Pateikiama informacija negali būti žeidžianti, rasistinė, pažeidžianti Lietuvos Respublikos įstatymus. Skelbimai dedami tik savo kategorijose. Statybupaslaugos.eu pasilieka pilną teisę keisti taisykles be išankstinio perspėjimo.
  6. Statybupaslaugos.eu neatsako už talpinamų skelbimų turinį.
  7. Vartotojas sutinka, kad Statybupaslaugos.eu turi teisę siųsti reklaminius laiškus bei informaciją nurodytais kontaktais registracijos metu.
  8. Esant užklausai iš policijos dėl pažeistų Lietuvos Respublikos įstatymų ar teisės aktų, mes perduodame vartotojo IP adresą ir visą kitą informaciją be vartotojo įspėjimo.
  9. Pasiliekama teisė šalinti skelbimus, koreguoti techninę svetainės informaciją, vartotojo skelbimą svetainėje ar turinį susijusį su skelbimais be įspėjimo.
  10. Patalpinus skelbimą, Jūs patvirtinate, kad su taisyklėmis susipažinote ir su jomis sutinkate. Be sutikimo (raštiško) draudžiama naudoti bet kokią svetainės informaciją, dizainą, duomenis.

Dėkojame už supratingumą.