Sip namai

200€ 1m2

Liudas
Liudas Verified

Narys nuo 26/10/2019

žiūrėti visus skelbimus
 
Dalintis skelbimu:

Informacija

  • Skelbimo ID: 16028

  • Patalpinta: 26/10/2019

  • Kaina: 200€ 1m2

  • Vietovė: Vilniaus apskritis

  • Peržiūros: 2063

Aprašymas

Pigus, nuo 200 euru uz m2, silti, tvirti ir labai greit statomi.

SIPS – Struktūrinių izoliacinių plokščių sistema

SIP (Structural Insulated Panel) – struktūrinė izoliacinė plokštė arba struktūrinis skydas – tai daugiasluoksnis statybinis skydas, sudarytas iš polistireninio putplasčio (neoporo) sluoksnio iš abiejų pusių apklijuoto orientuotomis skiedrų plokštėmis (OSB 3).
Skydai su viduje integruota termoizoliacine medžiaga buvo išrasti JAV, apie 1930-uosius metus, ir iki šiol gana plačiai naudojami visame pasaulyje. Iš tokių skydų statomi gyvenamieji namai, mokyklos, visuomeniniai, komercinai pastatai. Ši technologija išpopuliarėjo Kanadoje, JAV ir daugelyje Europos šalių.
Tai kelis kartus tvirtesnė ir daug sandaresnė sistema, už įprastą karkasinį namą. Pastatai turi puikią šilumos varžą ir neturi šalčio tiltelių. Šios konstrukcijos privalumai akivaizdus, lyginanti su esamais tradiciniais statybos metodais:
1. Nesvarbus statybos metų laikas
2. Greita statyba
3. Aukšta šiluminė varža
4. Ilgaamžiškumas (daugiau kaip 50 metu)
5. Lengva ir be apribojimų vidaus ir išorės apdaila
6. Ekologiškumas
7. Žema statybos kaina
8. Mažos pastatų eksploatacinės išlaidos.

SIP skydiniuose namuose niekada nepamatysite trūkinėjančių sienų, pučiančio vėjo,negirdėsite braškančių konstrukcijų ir kitų neigiamu aspektų. Surinktas namas tampa kompozitiniu monolitu ir tvirta vientisa konstrukcija. Tai bene šilčiausia ir paprasčiausia lengvų konstrukcijų technologija rinkoje, be to pigus ir greitas būdas pasiekti A A+ A++ ar pasyvaus namo reikalavimus.

Skydų išmatavimai
plotis 1250 mm
aukštis 2500 mm , 2800 mm , 3000 mm
storis120-400 mm

Žymės :